Menu

Greitai paruošiami žuvies kotletai

 • greitai-paruosiami-zuvies-kotletai
 • Details
 • 4 Comments


Prie šio patiekalo buvo prirašytą, jog šiuos žuvies kotletukus valgo net vaikai. Suintrigavo, tad skubėjau išbandyti. Maniškė suvalgė net du kotletukus. Su vyru buvom tikrai labai maloniai nustebinti, nes Ieva dar niekada nėra savo noru valgiusi žuvies 🙂 O ir patys nesam dideli žuvies mėgėjai, bet šis variantas mums tikrai labai patiko.

400 g šaldytų menkių

2 a.š. krakmolo

1 kiaušinis

100 g tepamojo sūrelio

50 g smulkintų prieskoninių žolelių (krapų, petražolių, laiškinių česnakų)

druskos

baltųjų pipirų

Žuvį atitirpinti, susmulkinti peiliu arba mėsmale (geriau mėsmale). Sumaišyti su likusiomis sudedamosiomis dalimis. Iš mišinio formuoti mažus kotletus ir kepti iš abiejų pusių, kol gražiai pagels. Patiekti su virtomis bulvėmis.

Šaltinis: Sveikos šeimos virtuvė. Žurnalo “Sveika” serija. 2008

 1. rūtuliukas says:

  seniai norėjau išsikept tokių kotletukų, bet vis pabijojau, kad per daug vandeninga viskas bus. Na, žinant kokia ta šaldyta žuvis.

 2. Aušra says:

  Aš kadangi irgi to bijojau, tai tiesiog kai susmulkinau žuvį ėmiau ir ranka nuspaudžiau vandenį. Gal net per daug nuspaudžiau, nes paskui masė gavosi gan sausoka. Nors aš smulkinau peiliu, tai žuvis gabaliukais buvo. Kitas dalykas, pagal receptą priklauso 400g šaldytos menkės, o aš dėjau 400g atšilusios menkės, nupilus vandenį. O ant dar neatšildytos žuvies poko buvo užrašyta 700g. 🙂

 3. monika says:

  sveikos gal kas esat kepusios zuvies kotletus is raudžiu?gal turit receptu?

 4. Aušra says:

  Deja, tokios žuvies gyvenime tikriausiai nesu ragavusi 🙂

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *